Enfamil – mleko początkowe dla dzieci

Dostarczenie urodzonemu dziecku odpowiedniego pokarmu w pierwszych miesiącach życia to dla rodziców sprawa kluczowa, dlatego trzeba podejść do tego profesjonalnie. Na pewno należy skupić się na doborze odpowiedniego mleka początkowego.

Idealnym wyborem okaże się Enfamil, a więc mleko modyfikowane od urodzenia, które wspomaga rozwój dziecka. W tym mleku zawarto mnóstwo niezbędnych składników odżywczych, minerałów oraz witamin, które dzieci powinny mieć dostarczane w sporych ilościach. Dzięki temu rodzice będą mogli spać spokojnie i oczekiwać tego, że ich najmłodsze pociechy będą prawidłowo się rozwijały.

Jest to mleko w pełni bezpieczne, dokładnie przebadane i pełnowartościowe, dlatego można je podawać każdemu nowo urodzonemu dziecku.

 

Zawartość kwasu DHA
RodzinaEnfamil to optymalne rozwiązanie dla matek, które z jakiegoś powodu nie mogą karmić swoich dzieci piersią. Wiadomo, że do takich sytuacji dochodzi bardzo często, a więc należy szukać wtedy jakichś alternatyw, dzięki którym dziecko nie będzie miało zaburzeń rozwojowych.

Mleko modyfikowane jest skutecznym rozwiązaniem, po które sięga coraz większe grono rodziców po konsultacjach ze specjalistami. W mleku Enfamil zawarty jest też kwas DHA, który występuje w mleku dostarczanym z piersi matki. Jest to bardzo ważny składnik, jeśli chodzi o rozwój niemowlaka, więc nie mogło go w tym produkcie zabraknąć.

Mleko można podawać swojemu dziecku do 6. miesiąca życia. Może ono stanowić dla niego jedyne źródło pożywienia. Jest to produkt najwyższej jakości, który doskonale spisze się w każdej sytuacji, w której zostanie podany dziecku.

 

Składniki podobne do mleka matki
Karmiąca mamaAtutem mleka modyfikowanego jest to, że posiada ono praktycznie takie same składniki, jakie znajdują się w mleku matki. Oprócz wspomnianego powyżej kwasu DHA są to również kwas ALA, duża dawka nukleotydów, GOS, czy też tauryna.

Specjaliści podkreślają bardzo ważną rolę tych składników w rozwoju małego dziecka, dlatego też powinno się je dostarczać mu w dużych ilościach, jeśli matka nie może karmić dziecka piersią.

Jest to mleko, które w stu procentach zaspokoi potrzeby żywieniowe małego dziecka, dlatego można być o to całkowicie spokojnym. To będzie oznaczało tyle, iż udanie zastąpi się dziecku mleko matki, które z jakiegoś powodu mogłoby być dla niego zagrożeniem.

Przeczytaj również:
Początek roku szkolnego łączy się z planowaniem szkolnej wyprawki. Warto poświęcić chwilę czasu, aby dokładnie
Fotelik samochodowych dla dziecka nie jest opcją, tylko wymogiem prawnym. Maluch nie może podróżować autem
Nie tylko zimą, ale także latem, należy zadbać o odpowiednie okrycie głowy naszego dziecka - oraz
0.00 średnia ocena (0% wynik) - 0 głosów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*