Enfamil – mleko początkowe dla dzieci

Dostarczenie urodzonemu dziecku odpowiedniego pokarmu w pierwszych miesiącach życia to dla rodziców sprawa kluczowa, dlatego trzeba podejść do tego profesjonalnie. Na pewno należy skupić się na doborze odpowiedniego mleka początkowego.

Idealnym wyborem okaże się Enfamil, a więc mleko modyfikowane od urodzenia, które wspomaga rozwój dziecka. W tym mleku zawarto mnóstwo niezbędnych składników odżywczych, minerałów oraz witamin, które dzieci powinny mieć dostarczane w sporych ilościach. Dzięki temu rodzice będą mogli spać spokojnie i oczekiwać tego, że ich najmłodsze pociechy będą prawidłowo się rozwijały.

Jest to mleko w pełni bezpieczne, dokładnie przebadane i pełnowartościowe, dlatego można je podawać każdemu nowo urodzonemu dziecku.

 

Zawartość kwasu DHA
RodzinaEnfamil to optymalne rozwiązanie dla matek, które z jakiegoś powodu nie mogą karmić swoich dzieci piersią. Wiadomo, że do takich sytuacji dochodzi bardzo często, a więc należy szukać wtedy jakichś alternatyw, dzięki którym dziecko nie będzie miało zaburzeń rozwojowych.

Mleko modyfikowane jest skutecznym rozwiązaniem, po które sięga coraz większe grono rodziców po konsultacjach ze specjalistami. W mleku Enfamil zawarty jest też kwas DHA, który występuje w mleku dostarczanym z piersi matki. Jest to bardzo ważny składnik, jeśli chodzi o rozwój niemowlaka, więc nie mogło go w tym produkcie zabraknąć.

Mleko można podawać swojemu dziecku do 6. miesiąca życia. Może ono stanowić dla niego jedyne źródło pożywienia. Jest to produkt najwyższej jakości, który doskonale spisze się w każdej sytuacji, w której zostanie podany dziecku.

 

Składniki podobne do mleka matki
Karmiąca mamaAtutem mleka modyfikowanego jest to, że posiada ono praktycznie takie same składniki, jakie znajdują się w mleku matki. Oprócz wspomnianego powyżej kwasu DHA są to również kwas ALA, duża dawka nukleotydów, GOS, czy też tauryna.

Specjaliści podkreślają bardzo ważną rolę tych składników w rozwoju małego dziecka, dlatego też powinno się je dostarczać mu w dużych ilościach, jeśli matka nie może karmić dziecka piersią.

Jest to mleko, które w stu procentach zaspokoi potrzeby żywieniowe małego dziecka, dlatego można być o to całkowicie spokojnym. To będzie oznaczało tyle, iż udanie zastąpi się dziecku mleko matki, które z jakiegoś powodu mogłoby być dla niego zagrożeniem.

Przeczytaj również:
Przyjście na świat pierwszego dziecka wiąże się z wielką radością. To jednak również sporo obowiązków
Początek roku szkolnego łączy się z planowaniem szkolnej wyprawki. Warto poświęcić chwilę czasu, aby dokładnie
Fotelik samochodowych dla dziecka nie jest opcją, tylko wymogiem prawnym. Maluch nie może podróżować autem
0.00 średnia ocena (0% wynik) - 0 głosów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*