Oświetlenie w niskich pomieszczeniach

plafonyNiskie pomieszczenia w domu, w których wysokość wynosi mniej niż 2 metry warto zamontować niskie lampy, czyli plafony. Dzięki nim nie będzie już obaw że w czasie przebywania w pomieszczeniu zahaczy się o lampę, w efekcie czego rozbijemy sobie głowę.

Plafony doskonale sprawdzają się także, jako źródło zewnętrznego oświetlenia. Mogą posłużyć do oświetlenia ganków i przedsionków zewnętrznych. Istnieje nawet możliwość wybrania modeli z czujnikiem ruchu, które będą się włączać automatycznie, kiedy wykryją ruch w okolicach drzwi wejściowych. W przypadku wysokich pomieszczeń można już poszaleć z wyborem lamp. Tutaj ma się pełną dowolność. Niemniej jednak trzeba pamiętać o tym, że lampa jest elementem wyposażenia danego pomieszczenia więc swoim stylem i charakterem powinna do niego nawiązywać.

Obecnie bardzo popularny jest styl glamour, czyli bogato zdobione dodatki do dekorowania wnętrz, takie jak koraliki czy świecidełka. W tym stylu są także wykonywane lampy do wnętrz. Setki kryształków przepięknie mienią się w świetle, dzięki czemu sprawiają, że oświetlenie jest nastrojowe i niebanalne. W tym stylu dostępne są zarówno lampy wiszące jak i stojące, a także małe lampki dekoracyjne, które można ustawić na kodzie czy półce.

Przeczytaj również:
Mop, czy też odkurzacz parowy cieszy się coraz większą popularnością. Jest wygodny, łatwy w obsłudze,
Wybór patelni to nie lada wyzwanie, jak niektórym może się to wydawać. W ofercie producentów
Udekorowanie mieszkania to nie postawienie byle czego byle gdzie. Obecnie prezencja ma zasadnicze znaczenie, a
0.00 średnia ocena (0% wynik) - 0 głosów