Rodzaje rękawic roboczych

rękawice roboczePodstawowe wyposażenie praktycznie każdej osoby wykonującej jakąkolwiek pracę fizyczną to rękawice robocze. Co więcej, jest to sprzęt tak powszechny i tak tani, że coraz częściej korzystamy z niego również w warunkach domowych, wykonując drobne prace porządkowe, pracując w przydomowym ogrodzie, remontując mieszkanie czy naprawiając dowolny rodzaj sprzętu.

Warto jednak pamiętać, że obecnie w sprzedaży znajduje się wiele różnych rodzajów rękawic roboczych, często specjalistycznych, które do podstawowych prac domowych są nam zupełnie niepotrzebne. Jakie zatem rodzaje rękawic roboczych możemy dzisiaj znaleźć na rynku? Podstawowe rękawice robocze w sklepie aitbhp.pl to rękawice wykonane z bawełny i wzmocnione powloką gumową od wewnętrznej strony dłoni. Tego typu rękawice zapewniają podstawową ochronę naszym dłoniom, są również bardzo wygodne w użytkowaniu oraz co równie ważne, powszechnie dostępne i bardzo tanie.

Specjalistyczne rękawice robocze w sklepie aitbhp.pl lub w innych sklepach z tego typu wyposażeniem to m.in. rękawice antywibracyjne, jednorazowe rękawice winylowe, rękawice z mankietem chroniące dłoń i przedramię chociażby przed odpryskami czy działaniem żrących środków chemicznych, rękawice wzmacniane skórą, a także rękawice gumowe czy nitrylowe.

Przeczytaj również:
Udekorowanie mieszkania to nie postawienie byle czego byle gdzie. Obecnie prezencja ma zasadnicze znaczenie, a
Jeszcze do niedawna grzejniki miały za zadanie spełniać jedynie funkcję bardzo praktyczną czyli odpowiadały za
Kto by się spodziewał, że oryginalny sposób na ożywienie ścian odnajdziemy w łazience. Tak! Lustra
0.00 średnia ocena (0% wynik) - 0 głosów