Przed rozpoczęciem się na dobre ciepłego sezonu, wielu z nas wybierze się na większe zakupy w celu uzupełninia swojej szafy oraz kupienia pasującego obuwia. Jednak gdy przychodzi do butów na lato warto poświęcić trochę więcej czasu na uważne zakupy niż brać pierwsze lepsze rozwiązania. Powód jest prosty. Nie wszystko co jest bardzo drogie się sprawdzi.

O jakości nie decyduje zawsze cena

RiekerJakość wynika nie z ceny, ale z umiejętności produktu do dania noszącemu tego czego rzeczywiście oczekuje. Duże brandy robią szeroko zakrojone badania jakościowe oraz starają się trafić ze swoimi nowymi liniami obuwniczymi w zmieniające się gusta i potrzeby klientów. Jednak do produktów marki trzeba mieć zaufanie. Potrzeby są indywidualne i często generalizacje producentów nie wystarczają. W efekcie kupując coś bardzo drogiego nagle zdajemy sobie sprawę, że nie pasuje, ale zakup został już dokonany i trzeba żyć z konsekwencjami. Z butami na lato wbrew pozorom sytuacja nie jest łatwa. Okres letni to czas, kiedy firmy wypuszczają na rynek największą ilość swoich produktów starając się skusić klientów w swoją stronę. Rodziny nie mają łatwej sprawy, ponieważ buty trzeba kupić dla większej liczby osób. Fakt, w dzisiejszych czasach stać nas na markowe obuwie – nie kupujemy już butów na długie lata, możemy pozwolić sobie na więcej. Jednak w lato kupno 4 – 5 par obuwia po jednej parze dla każdego członka dużej rodziny skumuluje się do wydatku, który już będzie dało się odczuć w domowym budżecie.

Wybranie marki

Rozwiązaniem jest wybranie marki butów, która da połączenie wysokiej jakości produktu oraz odpowiedniej ceny. Dobrym tego przykładem jest marka Rieker, która od wielu lat dostosowuje się do oraz tworzy nowe trendy obuwnicze. Buty Rieker to różnorodne kolekcje, w których można bez większych problemów znaleźć wariant obuwniczy na stopę konsumenta w każdym wieku. W końcu dzieci, dorośli oraz seniorzy mają inne potrzeby i kierują się innymi priorytetami przy wybieraniu butów. Rieker to jedna z marek, na którą powinno się mieć baczenie przed rozpoczęciem się na dobre letniego szaleństwa. Wybierając się na zakupy w poszukiwaniu lekkich oraz wygodnych butów, w których zarówno można chodzić po mieście, jak i tych, które sprawdzą się podczas licznych wyjazdów warto działać powoli. Tłumaczenie się brakiem czasu lub podatnością na promocje nie jest argumentem i nie zmieni faktu, że but będzie np. źle leżał, odparzał stopę i bardziej działał nam na nerwy niż zapewniał komfort. Do rozpoczęcia letnich promocji zostało jeszcze trochę czasu, warto posprawdzać co marki takie jak Rieker szykują dla nas w to lato w sklepie internetowym: https://www.obuwie-lizuraj.pl/firm-pol-1386878396-Rieker.html.