Kategoria „kobiece obuwie” to jedna z najczęściej wybieranych pozycji w internetowych sklepach i wyszukiwarkach. Panie, które potrzebują nowej pary butów, często decydują się na zakupy w Internecie i zaczynają swoje poszukiwania od miejsc, w których ceny są najniższe, jak np. hurtownia obuwia ehurt.eu. Niektórzy stawiają sobie jednak pytanie, czy da się dobrać odpowiednie buty nie widząc ich na żywo i nie przymierzając. Jak się okazuje, niektórzy mają w tym już prawdziwą wprawę.

Jak kupować buty przez internet?

zakupy online

Choć mogłoby się wydawać, że kupno butów przez Internet może być nieco kłopotliwe, ponieważ nie ma możliwości przymierzenia butów i sprawdzenia, jak zachowają się na naszej stopie, to jednak jest i na to sposób. Osoby doświadczone takich zakupach polecają sprawdzenie w opisie dokładnego rozmiaru obuwia, to znaczy nie tylko powszechnie przyjętej numeracji, ale także długości podeszwy wyrażonej w centymetrach, ewentualnie głębokości buta, bądź innych wymiarów, jeśli są one dostępne. Posiadając te wartości, porównujemy je z tymi, jakie posiadają nasze ulubione, wygodne i najczęściej noszone buty podobnego typu. Możemy zmierzyć je na przykład elastyczną miarką krawiecką, lub wkładając do środka ucięty patyczek, tak jak robią niektórzy. Jeśli okaże się, że wyniki pomiaru są podobne, do tego co producent podaje na stronie internetowej obok danego modelu, z dużym prawdopodobieństwem możemy oczekiwać udanego zakupu.

Sposób na zakupy hurtowe

Skoro wiemy już, jak dopasować buty, których nie widzimy, możemy znaleźć też sposób na buty w niewiarygodnie niskich cenach. Odpowiedzią są sklepy sprzedające buty w cenach hurtowych, jak np. hurtownia obuwia ehurt.eu. W miejscach tych sprzedaż jest dostępna również dla osób, które nie prowadzą działalności gospodarczej. W przypadku każdej pary butów podana jest ilość jaką należy zamówić. Jeśli jest ona większa niż jedna para, niektórzy po prostu zapraszają do wspólnego zamówienia rodzinę, koleżanki czy współpracowniczki i dzięki temu otrzymują nie tylko niską cenę buta, ale także obniżone koszty wysyłki. Warto o tym pomyśleć, jeśli chcemy obniżyć koszty swoich zakupów.