Trzy sposoby na dekorację ścian

Kto by się spodziewał, że oryginalny sposób na ożywienie ścian odnajdziemy w łazience. Tak! Lustra dekoracyjne wychodzą z łazienek, opuszczają sypialnie, aby wkroczyć do pozostałych pomieszczeń naszych domów i mieszkań. Towarzyszą im nowoczesne fototapety oraz zawsze modne ozdoby wykonywane własnymi dłońmi.

Naklejki i fototapety

Mieszkanie w centrum Katowic, ale z łóżka widok na hawajską plażę? W salonie wilcza wataha, a w dziecięcym pokoju komnata Śpiącej Królewny? Nie, my nie bredzimy, a jedynie przedstawiamy kilka propozycji z naprawdę ogromnej oferty fototapet i naklejek ściennych. Wyróżniają się one żywymi kolorami, które przez długie lata będą cieszyć oczy i nadawać charakteru wcześniej nieciekawemu pomieszczeniu. Marzy Ci się leśny krajobraz w kuchni? A może klejony mural nad łóżkiem? Z fototapetami wszystko jest możliwe!

Lustra

lustro dekoracyjne w sypialniO ile obrazy i zdjęcia spełniają przede wszystkim funkcję ozdób ściennych, to lustra dekoracyjne okazują się być bardziej funkcjonalnym rozwiązaniem. Odbijające się w tafli wnętrze pokoju przyczynia się do powstania prostej sztuczki, dzięki której pomieszczenie sprawia wrażenie większego.

Dodatkową zaletą luster dekoracyjnych jest bogaty wybór fasonów, a także duża dowolność w rozmieszczaniu ich na ścianach i to w każdym wnętrzu. Duże, eleganckie lustro będzie się wspaniale prezentowało zawieszone w centralnym miejscu, jak na przykład nad równie okazałą kanapą. Lustra w takim rozmiarze nie przepadają za otoczeniem innych ozdób, więc powinny być samodzielnymi akcentami wybranej ściany.

Własne dzieła sztuki

Szczególnie osoby o artystycznym duchu mają w tym przypadku ułatwione zadanie. Jeśli pędzle i farby są Twoimi ulubionymi narzędziami pracy, to możesz ściany udekorować własnymi esami-floresami.

Jeśli komuś bliższy jest rysunek lub inne rodzaje grafiki, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby oprawić swoje dzieła i pozawieszać w każdym pokoju. Będą one nie tylko świetnymi dekoracjami, ale także prywatną wystawą Twoich prac!

Jak widać wystarczy zaledwie kilka elementów, aby odmienić wnętrza: możemy zdecydować się na mniej ingerujące w przestrzeń lustra dekoracyjne, oprawione obrazki czy łatwe w umieszczeniu naklejki ścienne. Które wybierzemy, zależy tylko od nas.

Przeczytaj również:
Styl skandynawski cieszy się dużą popularnością nie tylko w miejscu, w którym się narodził (w
Czas spędzany z rodziną, cenimy sobie najbardziej. Cieszymy się na wspólne chwile i pragniemy, aby
Kiedy potrzebujemy odrobiny relaksu, szukamy ku temu każdej sposobności. Nie muszą to być wcale duże
0.00 średnia ocena (0% wynik) - 0 głosów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*