Trzy sposoby na dekorację ścian

Kto by się spodziewał, że oryginalny sposób na ożywienie ścian odnajdziemy w łazience. Tak! Lustra dekoracyjne wychodzą z łazienek, opuszczają sypialnie, aby wkroczyć do pozostałych pomieszczeń naszych domów i mieszkań. Towarzyszą im nowoczesne fototapety oraz zawsze modne ozdoby wykonywane własnymi dłońmi.

Naklejki i fototapety

Mieszkanie w centrum Katowic, ale z łóżka widok na hawajską plażę? W salonie wilcza wataha, a w dziecięcym pokoju komnata Śpiącej Królewny? Nie, my nie bredzimy, a jedynie przedstawiamy kilka propozycji z naprawdę ogromnej oferty fototapet i naklejek ściennych. Wyróżniają się one żywymi kolorami, które przez długie lata będą cieszyć oczy i nadawać charakteru wcześniej nieciekawemu pomieszczeniu. Marzy Ci się leśny krajobraz w kuchni? A może klejony mural nad łóżkiem? Z fototapetami wszystko jest możliwe!

Lustra

lustro dekoracyjne w sypialniO ile obrazy i zdjęcia spełniają przede wszystkim funkcję ozdób ściennych, to lustra dekoracyjne okazują się być bardziej funkcjonalnym rozwiązaniem. Odbijające się w tafli wnętrze pokoju przyczynia się do powstania prostej sztuczki, dzięki której pomieszczenie sprawia wrażenie większego.

Dodatkową zaletą luster dekoracyjnych jest bogaty wybór fasonów, a także duża dowolność w rozmieszczaniu ich na ścianach i to w każdym wnętrzu. Duże, eleganckie lustro będzie się wspaniale prezentowało zawieszone w centralnym miejscu, jak na przykład nad równie okazałą kanapą. Lustra w takim rozmiarze nie przepadają za otoczeniem innych ozdób, więc powinny być samodzielnymi akcentami wybranej ściany.

Własne dzieła sztuki

Szczególnie osoby o artystycznym duchu mają w tym przypadku ułatwione zadanie. Jeśli pędzle i farby są Twoimi ulubionymi narzędziami pracy, to możesz ściany udekorować własnymi esami-floresami.

Jeśli komuś bliższy jest rysunek lub inne rodzaje grafiki, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby oprawić swoje dzieła i pozawieszać w każdym pokoju. Będą one nie tylko świetnymi dekoracjami, ale także prywatną wystawą Twoich prac!

Jak widać wystarczy zaledwie kilka elementów, aby odmienić wnętrza: możemy zdecydować się na mniej ingerujące w przestrzeń lustra dekoracyjne, oprawione obrazki czy łatwe w umieszczeniu naklejki ścienne. Które wybierzemy, zależy tylko od nas.

Przeczytaj również:
Udekorowanie mieszkania to nie postawienie byle czego byle gdzie. Obecnie prezencja ma zasadnicze znaczenie, a
Jeszcze do niedawna grzejniki miały za zadanie spełniać jedynie funkcję bardzo praktyczną czyli odpowiadały za
Ekspresy do kawy to wygodne urządzenia gospodarstwa domowego, które każdego ranka przygotowują aromatyczną kawę. Ekspresy
0.00 średnia ocena (0% wynik) - 0 głosów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*