Czym jest Beaba Babycook?

 

Przyszedł tenże czas, w którym chcesz wprowadzić do żywienia Twojego malca posiłki stałe? Zastanawiasz się jak pogodzić regularną opiekę nad dzieckiem z długotrwałym przygotowywaniem odżywczych oraz dobrych pokarmów? Narzędzie Beaba Babycook spowoduje, iż przygotowywanie posiłków dla Twojego dziecka stanie się łatwe i przyjemne, i nie zajmie Ci więcej aniżeli 15 minut!

 

Czym jest urządzenie Beaba Babycook?


Wszechstronne narzędzie w limitowanej edycji oraz eleganckich odcieniach. Posłuży do miksowania oraz gotowania na parze. Doskonałe w okresie przygotowywania dobrych oraz pożywnych pokarmów dla małych. Za pomocą narzędzia można łatwo oraz skutecznie przygotować obiad, deser lub podwieczorek. Beaba Babycook gotuje na parze, blenduje, sieka, nagrzewa, rozmraża. Jest prosty w obsłudze, komfortowy w użyciu, natomiast do tego nie zajmuje dużo miejsca. Pozwoli dopasować przygotowywane posiłki do potrzeb oraz preferencji bobasów. Do tego działa bardzo szybko - pokarm będzie gotowy już w 15 minut.

 

Czy należałoby zakupić Beaba Babycook?


Czym jest Beaba Babycook?Potrzebny w kuchni każdej mamy, jaka pragnie żeby jej malec jadł pokarmy pełne witamin i elementów wzmacniających. Dzięki Babycook, francuskiej spółki Beaba, czas przechodzenia z mleka mamy na zdrowe jedzenie będzie znacznie prostszy. Ma funkcję gotowania na parze, miksowania, rozmrażania i ogrzewania. Zaopatrzony jest w szpatułkę jaka usprawnia wyjmowanie koszyczka z jedzeniem, przykrywkę do mielenia, książkę z przepisami w języku francuskim, angielskim oraz włoskim.

Beaba Babycook to narzędzie, jakie stanowi świetną opcję dla słoiczkowych gotowców dostępnych w sklepach. To także gwarancja, iż pokarmy robione w domu będą właściwe dla małego w dowolnym wieku. Beaba, oprócz uniwersalnego narzędzia Babycook, proponuje również masę przydatnych, kucharskich dodatków. Sztućce, naczynia oraz śliniaki dla dzieci firmy Beaba skutecznie zapisują się w spójny obraz firmy – tejże, jaka zdrowe odżywianie przyszłych pokoleń obrała sobie za podstawowy cel. Oraz wygrała, zdobywając serca rodziców na całym świecie.

 

Gotowanie na parze

 
Gotowanie na parze to szybka oraz najlepsza forma przygotowywania pokarmów, dzięki której ograniczysz stratę wartości wzmacniających - witamin oraz minerałów, lecz także smaku. Zachowany jest również zapach elementów. Warzywa są kruche oraz nie zmieniają własnego naturalnego odcienia. Dzięki Babycook pokarmy Twojego dziecka będą lepsze, lecz także ich zrobienie nie będzie wymagało od Ciebie ogromnej ilości pracy – to pozwala Ci spędzić kolejny czas z własnym Maluchem.