Jeszcze kilkanaście lat temu, trampoliny w ogrodach były rzadkością i pojawiały się jedynie na posesjach osób zamożnych. Z czasem jednak stały się niemal podstawowym wyposażeniem, na które mógł pozwolić sobie każdy z nas. Dzięki temu niemal każdy sklepy dysponuje wysokiej klasy produktami, które wykonane zostały z wyselekcjonowanych materiałów zapewniających zadowolenie i bezpieczeństwo. 

Chcesz wprowadzić tego typu komponenty do oferty swojego sklepu? To nic trudnego! Wystarczy sprawdzić, która hurtownia trampolin jest w stanie zapewnić Ci najlepsze warunki współpracy i podjąć się dystrybucji. Kiedy najlepiej to zrobić i jaki model wybrać, by zwrot inwestycji był szybki? Zaprezentujemy kilka ciekawych inspiracji, które pomogą Ci w prowadzeniu biznesu. 

Certyfikowany asortyment w najlepszych cenach 

Hurtownia trampolin dla Ciebie i Twojej firmySkoro hurtownia trampolin musi zaspokoić potrzeby i oczekiwania wszystkich klientów dystrybutorów detalicznych, powinny być one zaprojektowane przez najlepszych specjalistów i wykonane z wyselekcjonowanych tworzyw. Jedynie certyfikowany asortyment jest w stanie zagwarantować bezpieczeństwo eksploatacji, co zapewni jednocześnie świetną zabawę bez obaw o ewentualne kontuzje lub poważne konsekwencje zdrowotne. Sprawdź zatem, jakie certyfikaty jakości posiadają konkretne marki i modele oferowane przez hurtowników. 

Szeroki wybór produktów

Czy każda hurtownia trampolin musi zapewnić klientom wiele konstrukcji od zróżnicowanych producentów? Otóż okazuje się, że nie. Biorąc pod uwagę, że jest to stosunkowo droga konstrukcja, która cieszy się uznaniem sezonowo, wiele firm decyduje się na współpracę jedynie z tą marką, która zapewni jej najlepsze warunki. Jakie jest zatem najlepsze rozwiązanie dla detalistów? Znalezienie kilku hurtowni (najlepiej maksymalnie trzech), by stworzyć w nich historię zakupową i otrzymać dodatkowe rabaty z tytułu programu lojalnościowego.

Warunki współpracy

Hurtownia to zazwyczaj pośrednik sprzedaży między detalistami i producentem. Można zatem powiedzieć, że jest to kolejne ogniwo łańcucha sprzedaży, które jest niezwykle wygodne dla producentów (ponieważ sprzedają więcej asortymentu w krótkim czasie) i mało zadowalające dla klientów (ponieważ podnosi cenę produktu o kolejne 10-20%). Sprzedawcy jednak otrzymują wsparcie w wyborze i możliwość personalizacji wielkości zamówienia, dostęp do szybki i bezproblemowych reklamacji i pomoc w zakupach towaru do sklepu. Pamiętaj zatem, by sprawdzić, co dana hurtownia trampolin może Ci zaoferować podczas rozpoczęcia współpracy.