Czy wiesz, że jednym z najmłodszych milionerów na świecie jest nastolatek, który wymyślił swój własny biznes. Kolorowe skarpetki stały się strzałem w dziesiątkę i przyniosły chłopakowi miliony dolarów czystego dochodu. Okazuje się, że ten drobny element garderoby, z pozoru nieistotny – stanowi jednak ważną i designerską część codziennego looku.

Białe jest nudne. Od zamysłu do działania

Brennan Agranoff założył biznes w wieku 13 lat. Zauważył wśród swoich rówieśników, że kolorowe skarpetki cieszą się dużym zainteresowaniem, jednak na rynku nie było zbyt wielkiego wyboru w tym temacie. Zwykłe, białe lub czarne skarpetki były po prostu nudne, a w dobie spodni przed kostkę takie wyróżniający się element jak skarpetki z nadrukiem nieco by ożywił całościowy ubiór. Nastolatek miał smykałkę do biznesu i odwagę, by spróbować. Na rozkręcenie interesu pieniądze pożyczył od rodziców. Ci widząc zaangażowanie, ale też jak na tak młody wiek – rozgarnięcie i smykałkę do interesów, nie zawahali się wspierać syna w tym niecodziennym przedsięwzięciu. Wzory do swych kolorowych skarpetek czerpie ze współczesnych trendów, a obecnie w jego sklepie można znaleźć aż 500 różnych motywów. Chłopka planuje skończyć szkołę i iść na studia, bo mimo iż na koncie ma już miliony, to chce skończyć edukację. W najbliższej przyszłości chce także rozszerzyć działalność swojej firmy o designerskie sznurowadła i krawaty. Chciałby też, aby jego firma nie istniała tylko w internecie, ale wkroczyła do popularnych sieciówek.

Skarpetki – modowy hit

kolorowe skarpetkiKolorowe skarpetki jeszcze jakiś czas temu były swego rodzaju modową ekstrawagancją, kojarzoną przede wszystkim z angielską, uliczną modą. Dziś jest to ważny element codziennego stroju, który nie zawsze wybierany jest przypadkowo. Sukienki, czy spodnie ¾ - niecodzienne skarpetki to do nich podstawa. Taki drobny element stroju robi furorę nie tylko wśród nastolatków i kobiet, które lubią wyraziste stylizację. Kolorowe skarpetki królują także w męskich outfitach – nawet tych bardziej wyjściowych i eleganckich. Skarpetki świetnie przebijają ten sztywny kanon i nadają mu delikatnie finezyjnego zabarwienia.

Niepozorny biznes nastoletniego chłopaka pokazał, że kolorowe skarpetki są na topie, a stylizacjach poszukiwane są niecodzienne rozwiązania, które ożywiają codzienny strój. Kto by pomyślał, że na skarpetkach można zbić fortunę, A jednak. Codzienna moda pokazuje zresztą, że niecodzienne, barwne skarpetki są ważnym elementem interesującej stylizacji.