Potrzebujesz niepowtarzalnego, rozpoznawalnego roweru? Octane One to producent, którego produkty doskonale spełnią te dwa warunki. Do tego dzięki niezwykle szerokiej gamie kolorystycznej możemy każdy może znaleźć coś, co idealnie odzwierciedli jego charakter.

Co sprawiło, że firma Octane One jest uważana za tak wyjątkową? Przede wszystkim prowadzą ją zawodnicy-entuzjaści MTB, którzy jak nikt inny wiedzą jakie są potrzeby rowerzystów.

W Octane One wszystko zaczyna się od wizji. Następnie pojawia się projekt, prototyp, sample, aby to wszystko zakończyć intensywnym testem - zanim części trafią do produkcji są sprawdzane w ekstremalnych warunkach i dopracowywane przez zespół projektowy. Wszystko po to, aby klient mógł mieć pewność, że to, co trafia do jego rąk, jest najwyższej jakości. Zależy Ci na zaawansowanym rowerze w niezwykle korzystnej cenie? To właśnie oferuje Octane One. Decydując się na zakup, mamy pewność, nie tylko najwyższej jakości, ale również atrakcyjnej ceny i zgodności z najnowszymi trendami.

Przekonaj się sam odwiedzając nasz sklep internetowy: http://www.mojrowerowy.com/firm-pol-1269172251-Octane-One.html