kalendarz rezerwacjiKraków to jedno z najlepszych miejsc do odwiedzenia w wolny weekend. Jest to miasto idealne dla zakochanych, dla rodzin z dziećmi, a także dla turystów, którzy uwielbiają poznawać najciekawsze miejsca.

Każda osoba, która chce zwiedzić porządnie Kraków i poznać najszybciej najciekawsze miejsca, a w dodatku usłyszeć kilka opowieści  o Krakowie, powinna zwrócić się do przewodnika. Mamy do wyboru tradycyjne biura podróży, które oprowadzają na przykład dzieci po tym pięknym, starym mieście. Mamy z drugiej strony do wyboru również przewodników prywatnych, którzy samodzielnie oprowadzają turystów po Krakowie.

Zwykle najlepsi przewodnicy mają już zajęty swój kalendarz rezerwacji na kilkanaście tygodni do przodu, dlatego należy zarezerwować sobie wycieczkę z nimi z dużym wyprzedzeniem. Jak szukać najlepszych przewodników? Wystarczy popatrzeć w internecie na to jakie są opinie o konkretnych wycieczkach z danymi przewodnikami. Czasami są to opinie pisane przez samych przewodników, jednakże taki spam też da się szybko wyczuć. Warto także popytać znajomych o to z kim mieli w przeszłości udaną wycieczkę. Warto również sprawdzić jakie doświadczenie ma dany przewodnik oraz ile grup w tygodniu oprowadza.