WłosyWiele pań pomimo upływającego czasu pragnie wyglądać młodo oraz atrakcyjnie. Aby utrzymać swój wygląd w doskonałym stanie, wiele kobiet korzysta z wielu usług kosmetycznych, jak i fryzjerskich, których liczba na rynku cały czas rośnie. Wraz z dużym zainteresowaniem pięknem oraz pielęgnacją naszego ciała, zabiegi u kosmetyczki to nie tylko odskocznia od codziennych obowiązków, lecz regularne wizyty, bez których życia nie wyobraża sobie większość pań. Na jakie zabiegi kobiety uczęszczają najczęściej i które z nich śmiało możemy nazwać hitami w 2018 roku? Koniecznie sprawdźcie to razem z nami!

Zabieg przedłużania włosów

Czy ty również marzysz o pięknych, mocnych i długich włosach, które możesz zobaczyć jedynie w kobiecych magazynach? Jeśli tak, ten zabieg jest stworzony właśnie dla Ciebie. Przedłużanie włosów w profesjonalnym studio fryzjerskim to jeden z najpopularniejszych zabiegów na włosy ostatnich czasów. Na czym polega? Sztuczne włosy doczepiane są do naturalnych kosmyków, przez co każda z pań już po trzy godzinnej wizycie u fryzjera może stać się posiadaczką długich oraz gęstych włosów. Włosy doczepiane do naturalnych są przytwierdzane odpowiednią metodą wybraną przez fryzjera, która zadba o dobrą kondycję naturalnych pasm. Efekt utrzymuje się bardzo długo bo już od trzech do sześciu miesięcy. Dla kogo polecany jest zabieg przedłużania włosów? Na pewno dla pań, które od zawsze borykały się z cienkimi oraz słabymi włosami.

Zabieg przedłużania sztucznych rzęs

Bardzo popularna usługa, która cieszy się dużym zainteresowaniem głównie w otoczeniu osób młodych. Jest też często wykonywany przez panie, którym na co dzień brak wolnego czasu na wyeksponowanie swoich naturalnych rzęs. Zabieg polega na przytwierdzaniu odpowiedniej długości rzęs do rzęs naturalnych specjalnym klejem, który na powiece utrzymuje się około przez trzy tygodnie. Ten zabieg, który wykonać można prawie w każdym salonie kosmetycznym sprawi, że nadasz swojemu spojrzeniu kociego oraz mocniejszego charakteru. Efekt końcowy uzależniony jest indywidualnie pod preferencje klientki, dlatego każda z pań może uzyskać swoje pięknie podkreślone spojrzenie.

Kriolipoliza – zabieg wyszczuplający

Szczupła sylwetka to marzenie prawie każdej kobiety, a kriolipoliza to właśnie zabieg, który pomaga bezboleśnie zrzucić nawet kilkanaście centymetrów. Jak to możliwe? Krilopoliza to bezpieczny zabieg zamrażania komórek tłuszczowych, które w następnych tygodniach po zabiegu są naturalnie usuwane przez nasz organizm. Minusowa temperatura nie uszkadza naczyń krwionośnych oraz nie ma wpływu na stan naszej skóry. Jest to zabieg nieinwazyjny, polecany dla wszystkich osób, które pomimo diet oraz wszelkich aktywności zmagają się  miejscowym nagromadzeniem tłuszczu pod swoją skórą.