Wyjście do przedszkola, weekend u babci czy wycieczka z rodzicami – wszystkie te okazje wymagają zabrania ze sobą najpotrzebniejszych rzeczy. O ile w przypadku dorosłego nie stanowi to najmniejszego problemu, o tyle kłopot może pojawić się, gdy w grę wchodzą przedmioty należące do dziecka. Wtenczas idealnym rozwiązaniem okazuje się plecak Skip Hop, którego jakość wykonania, niezaprzeczalne walory funkcjonalne i wizualne, doceniło już wielu rodziców na całym świecie. Uwielbiane przez dorosłych, chętnie wybierane także przez dzieci. A wszystko dlatego, że są wyjątkowe. Tak, jak wyjątkowe są potrzeby naszych dzieci. Nie ulega najmniejszym wątpliwościom, że podróż – zarówno ta długa, jak i ta w obrębie miejsca zamieszkania – będzie źródłem nieokiełznanej radości. Oczywiście, zawsze w towarzystwie plecaków Skip Hop!

Bez szkody dla malucha

Aby jednak nie wyrządzić krzywdy latorośli, a dokładniej mówiąc, jego kręgosłupowi, który nieustannie rośnie, należy wybierać lekkie plecaki, które po wypełnieniu dziecięcymi akcesoriami, nie przekroczą 10 procent wagi dziecka. Nie bez znaczenia pozostaje również ich wielkość. Musi być odpowiednich rozmiarów, dostosowanych do wzrostu dziecka. W dalszej kolejności rozważaniom należy poddać kwestię związaną z kształtem. A przede wszystkim częścią przylegającą do pleców. Najlepszym wyborem okazują się modele usztywniane, zaprojektowane w zgodzie z naturalnym kształtem anatomicznym ciała malucha. Szerokie, regulowane szelki uprzyjemnią rodzinne wojaże, a obecność „adresówki” usprawni jego zlokalizowanie, na wypadek zgubienia. Plecak Skip Hip odpowiada wszystkim tym założeniom, dzięki temu jest hitem dla wielu rodziców, dla których nie bez znaczenia pozostaje odpowiedni rozwój dziecka.

Pokochają te wszystkie przedszkolaki!

Plecak Skip Hop z serii ZOO BABY to doskonały produkt dla rodziny, która nie lubi biernie spędzać wolnego czasu. Idealny na wycieczki, a także jako codzienny kompan do przedszkola. Zaprojektowany z myślą o małych użytkownikach, dzięki czemu spełnia ich walory praktyczne, jak i wizualne. Dopasowany tak, aby zapewnić dziecku najwyższy poziom bezpieczeństwa. Wielkością odpowiada sylwetce smyka, a dzięki zapinanej klamrze, nie sposób go zrzucić z ramion. A gdy tylko okaże się potrzebna dodatkowa ochrona, w jednej chwili można sięgnąć po smycz bezpieczeństwa, która zapewni najwyższy poziom bezpieczeństwa ruchliwym, niesfornym brzdącom. Całość dopełnia wygląd plecaków Skip Hop, imitujący postać żyrafy, biedronki, pszczółki, małpki czy sowy. I jak tu ich nie kochać?

Plecak Skip Hop znajdziesz na: https://www.coocoo.pl/pol_m_spacer-i-podroz_plecaki-Skip-Hop-762.html