duża odzieżPowszechnie uważa się dziś, że nie jest ważne, jak ktoś wygląda, ale to, jak czuje się w swoim ciele. Ten nurt szczególnie dokładnie widać w przypadku ubrań dla puszystych. Znaleźć można tutaj nie tylko dostępne jeszcze kilka lat temu, workowate i luźne stroje, ale również seksowną bieliznę, odsłonięte stroje kąpielowe i wszystko, o czym tylko marzyć może kobieta.

Dziś w większości przypadków projektanci starają się zadowolić kobiety w ramach ich potrzeby czucia się pięknymi i pociągającymi. Ubrania dla ludzi puszystych mają rozmaite kroje pozwalające na ukrycie zbędnych kilogramów i podkreślenie atutów kobiecej urody. Nawet w modzie ślubnej szyte są maszynowo oraz ręcznie suknie stworzone z myślą o kobietach nieco bardziej obfitych w kształty.

Prawdziwy rozwój przeżywa zaś bielizna - głównie ta seksowna - która dotychczas była dostępna jedynie w mniejszych rozmiarach. Mogłoby się zdawać, że wraz z pojawieniem się ubrań dla puszystych na wybiegach mody, ich obecność stała się obowiązkowa w sklepach.