Nie każda z nas z natury może pochwalić się długimi, gęstymi włosami. Dodatkowo farbowanie, trwała ondulacja, czy czynniki atmosferyczne mocno osłabiają strukturę włosa i pozbawiają ją witalności oraz elastyczności. Nie musisz jednak na zawsze pożegnać się z marzeniami o pięknych, mocnych włosach. Są na to sposoby, na przykład doczepiane naturalne lub syntetyczne włosy.

Mieć włosy jak gwiazdy kina

Kolorowe reklamy, popularne filmy i seriale, czy klipy video – grające tam aktorki mogą pochwalić się długimi, pięknymi włosami, który aż lśnią kolorem i witalnością. W dużej mierze to nie dzieło natury, a dodatkowa zasługa doczepianych włosów. Także możesz poczuć się jak gwiazda srebrnego ekranu za pośrednictwem sklepu https://cameron-hair.pl/, który jest największym tego typu usługodawcą w Polsce. Od dnia swojego powstania, czyli od roku2010 nieustannie zaopatruje swoich klientów w naturalne i syntetyczne włosy, które niczym nie będą różnić się od Twoich prawdziwych.

Czy włosy sztuczne widać na głowie?

Wiele klientek przed zakupem zastanawia się, czy widać miejsce doczepiania włosów i czy ogólnie takie „doczepy” po prostu nie wyglądają sztucznie. Wystarczy odpowiedzieć sobie na jedno pytanie – a czy u tych wszystkich aktorek i celebrytek widać ingerencję fryzjera? Nie  Zasługą tego jest znakomita metoda doczepiania clip in, flip in oraz tape on. Clip-in to najpopularniejsza metoda doczepiania włosów, którą można wykonać samodzielnie. Takie kępki włosów szczególnie sprawdzą się na imprezach i ważonych wydarzeniach, na których będziesz chciała wyglądać olśniewająco. Włosy przypina się warstwowo za pomocą klipsów, które będą dobrze trzymały się na głowie – bez obawy, że się odepną i zdradzą Twój sekret przepięknych, gęstych włosów. Flip-in, włosy tego typu posiadają delikatną, praktycznie niewidoczną żyłkę. Włosy doczepiane zakłada się na głowę za linią ucha. Mocuje się je najmocniej i najlepiej jak się da, a następnie za pomocą grzebienia z końcówką wyciąga się na wierzch swoje włosy naturalne. Nie widać wtedy kompletnie różnicy pomiędzy włosami naturalnymi a doczepianymi. Oczywiście, trzeba pamiętać, by doczepiane włosy dobrać pod swój kolor. Tape on, jak sama nazwa mówi, to metoda taśmowa, którą zakładać powinien profesjonalista, gdyż pasma te zakładane są na dłużej. Jest to najbardziej pracochłonna metoda zakładania doczepianych włosów, ale trwała i efektowna. U nasady naturalnego włosa doczepia się włos sztuczny, a następnie przykrywa naturalnym włosem. Potem dokładnie w to samo miejsce dokłada się kolejną warstwę. Takie włosy można myć, prostować, lokować, a nawet farbować.